تعامل دستگاه‌های عضو در شورای سیاست‌گذاری ستاد فهما ایلام نقش مهمی در ارتقای فعالیت‌های کانون‌ها دارد
تعامل دستگاه‌هاي عضو در شوراي سياست‌گذاري ستاد فهما ايلام نقش مهمي در ارتقاي فعاليت‌هاي کانون‌ها دارد

تعامل دستگاه‌های عضو در شورای سیاست‌گذاری ستاد فهما ایلام نقش مهمی در ارتقای فعالیت‌های کانون‌ها دارد

عمران خود آموز تعامل و هم افزايي بين دستگاهها ي عضو شوراي سياستگذاري کانون هاي فرهنگي و هنري مساجد در ارتقاء فعاليت هاي کانون ها بسيار تاثير گذار دانست.
شناسه خبر : 25569 تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۶:۳۸

به گزار ش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، استان ایلام:عمران خود آموز  امروز سه شنبه (5 اسفند) در دومین نشست شورای سیاستگذاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد ایلام اظهار کرد :  ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با تصویب شورای انقلاب فرهنگی و ابلاغ رئیس محترم جمهوری دارای یک اساسنامه منسجم شده و تمام ابعاد و زوایای فعالیت این ستاد در قالب یک اساسنامه مشخص  است.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام  افزود : تصویب اساسنامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد روح جدیدی در این کانون دمیده است به طوری که شاهد استقبال گسترده جوانان و نوجوانان از برنامه ها و فعالیت های این کانون ها هستیم   

 

وی  با اشاره به اینکه  در طول سال برنامه های متنوع فرهنگی و هنری با محوریت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در استان برگزار می شود  بیان کرد : حضور جوانان و نوجوانان در  این  کانون ها  فرصت مغتنمی برای متصدیان و متولیان امور فرهنگی برای تعمیق باورها و ارزش‌های دینی فراهم نموده است.

 

 وی در ادامه یاد آورد شد :  حتی بحث کرونا هم  نتوانست مانع برنامه ها و فعالیت های کانون های مساجد شود و فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دنبال شد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ، اجرای برنامه کمک های مومنانه و اطلاع رسانی روش ها و شیوهای مبارزه با کرونا، فرهنگ سازی  و ضدعفونی معابر ، همکاری و تعامل با دستگاه های فعال در این حوزه از جمله این برنامه های کانون ها در این ایام عنوان کرد.


 خود آموز در پایان در پایان بر تعامل و هم افزایی هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی عضو این شورا در راستای توجه به ساخت مسجد و برگزاری  برنامه های فرهنگی مدون تاکید کرد.