برنامه‌های هفته وحدت با تعامل دستگاه‌های فرهنگی در استان ایلام برگزار می‌شوند
برنامه‌هاي هفته وحدت با تعامل دستگاه‌هاي فرهنگي در استان ايلام برگزار مي‌شوند

برنامه‌های هفته وحدت با تعامل دستگاه‌های فرهنگی در استان ایلام برگزار می‌شوند

حجت الاسلام و المسلمين چراغي‌پور گفت : برنامه هاي هفته وحدت در استان ايلام با تعامل و همکاري دستگاه‌هاي فرهنگي برگزار مي شود.
شناسه خبر : 17428 تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۰۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، حجت الاسلام و المسلمین «علی چراغی پور» در نشست هماهنگی برنامه های هفته وحدت که عصر یکشنبه در سالن نهم دی دانشگاه جامع علمی کاربردی این استان برگزار شد، اظهار کرد: کلیه دستگاه‌های فرهنگی استان ایلام بر اجرای باشکوه برنامه ها و فعالیت های هفته وحدت تلاش مضاعف خواهند داشت.


مدیر ستاد فهما استان ایلام، با بیان اینکه امسال با توجه به شرایط و وضعیت کرونا برنامه های هفته وحدت به صورت مجازی پیش بینی شده اند افزود : اجرای مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی، برگزاری طرح تلاوت نور  و اهدا ثواب آن به روح پیامبر عظیبم الشان اسلام، اجرای  برنامه‌ها و جشن های هفته وحدت در صدا و سیمای مرکز ایلام، توزیع بسته های فرهنگی در مناطق محروم استان از جمله  برنامه های های پیش شده است.


حجت الاسلام و المسلمین چراغی پور یاد آور شد : جلسات متعددی جهت هر چه هر چه باشکوه تر برگزار نمودن برنامه های این ایام در استان با حضور دستگاه‌های دستگاه‌های  پیش بینی شده است که برگزار گردد.


وی هفته وحدت را نمایش اقتدار و وحدت  اسلامی در بین مسلمانان دانست و بیان کرد : در شرایطی که دشمنان اسلام از هر حربه ای برای ضربه به اسلام بهره می‌گیرند بایستی با برگزاری هر چه باشکوهتر تر برنامه های این هفته وحدت و همدلی مسلمانان را به رخ دشمنان کشید.


گفتنی است از 12تا 17 ربیع الاول به عنوان هفته حدت نامگذاری شده است که همه ساله برنامه های این هفته باشکوه خاصی در سراسر کشور برگزار می شود