برگزاری نشست اخلاق و احکام اسلامی در ستاد فهمای استان ایلام
برگزاري نشست اخلاق و احکام اسلامي در ستاد فهماي استان ايلام

برگزاری نشست اخلاق و احکام اسلامی در ستاد فهمای استان ایلام

نشست اخلاق و احکام اسلامي با حضور کارکنان ستاد فهما ايلام برگزار شد.
شناسه خبر : 17379 تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۵:۴۵

حجت الاسلام و المسلمین «علی چراغی پور» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) در خصوص برگزاری این نشست گفت : این نشست ها هر هفته روزهای شنبه با حضور کارکنان ستاد فهما استان برگزار می شود.


مدیر ستاد فهما استان با بیان اینکه برگزاری این نشست ها در سه محور اعتقادی، اخلاق و احکام اسلامی  ویژه کارکنان ستاد برنامه ریزی شده است افزود : تهذیب و تزکیه اخلاقی انسان ها  از رذائل و آراستن به فضائل اخلاقی از اصول شرایع آسمانی و  اهداف غایی انبیای الهی به شمار می رود که بایستی  ما انسا ن ها به انها توجه ویژه نشان دهیم.


وی توجه به اهمیت نشر و تعمیق مباحث اخلاقی در جامعه بویژه در بین خانواده های کارکنان از اهداف برگزاری این نشست ها بر شمرد و بیان کرد :  تلاش می شود در کنار این نشست ها کتاب های مختلف  با موضوعات یاد شده جهت مطالعه نیز معرفی شود.


 
وی در ادامه با اشاره به اینکه  نسل امروز تشنه معارف دینی و ترویج اخلاق اسلامی است  تصریح کرد : نهاد های دینی همچون مساجد و کانون های مساجد بایستی در راستای این مهم تلاش نموده تا شاهد تربیت نسلی آگاه و آشنا با اصول و معارف دینی و اسلامی باشیم.


حجت الاسلام و المسلمین چراغی پور در پایان خاطر نشان کرد: جامعه با داشتن چنین  نسلی آگاه و پویا جامعه سر زنده و رو به پیشرفت خواهد بود.